Minu lugu


Tere Sulle.
Minu nimi on Egelt. Mina olen see inimene, kes hoiab siinset pisikest virtuaalset pesa. Talletan siia kõike, mis mulle elurõõmu ja naudingut pakub, siinhulgas olulisi taipamisi ja tähelepanekuid elust enesest (loe: märkmed elust), lisaks ka kõike seda, mida iseolemise rännutee (MTÜ Iseolemine) loob.

Üldiselt võib öelda, et mulle pakub asendamatut rõõmu ahjusoe leib, varakevadine muru päkkade all, südame kõige siiramad väljendused valgel lehel, vestluskaaslase sügav pilk, minu laste puhanud silmade sära ja unest ärganud naeratus .. kõik, mille täielikuks nautimiseks on vaja ise kohal olla. Mulle sobib kui elu on lihtne, ilma suurema kära ja lärmita.. Kui hommikud on vaiksed, pisut udused ja salapärased. Ja kui minu aknalaua põllundus kasvab just seetõttu kiiremini, et ma kasvandikke igal hommikul oma väikse viisijupiga tervitan ning kõuts Bukoga neid eriti usinaid taimekesi põske pistame. Kõik, mis on päris ja ehe sobib minule ja meie viieliikmelisele perele. Ma usun, et elu on niisama lihtne, kui lihtsad ja ehedad oskame ise olla.Soovin Sind läbi pehme IseOlemise inspireerida elama ennast ja elu kallistades.
Oled väga oodatud vestlusõhtutele, laagritesse või mõnele teisele elamushetkele iseolemise seltsis. Olen tõeliselt innustunud Sinuga koos rändama ja looma!

Kohtumiseni! Varasemalt on toimunud ..
erinevaid õpitubasid ahjusoojuse taustal,
naistelt-naistele elamuskursus nelja vägeva nädalavahetusega,
kuuõhtud raamatukogu saalis koostöös ilusa ja targa Liisa Kaasikuga,
uue aasta väeringid siin ja sealpool Tartut,
hulgaliselt vestlusõhtuid hubases kodusoojuses erinevates Eesti paikades,
läbinisti raputav talvine tasakaalu laager kauni Saare järve kaldal
ja isegi üks Salongiõhtu tagasihoidlikus väikelinnas..

Mis kõik on võimalik, kui süda tahab luua ja elu toetab!