Väeringid
 
Alates 2023. aasta jaanuarist olen jälle küps looma ja hoidma ringi iseendale ja Sinule! Kohtume aegajalt, esmaspäeva õhtuti Nõuni kultuurimaja saalis. Koguneme 17:45 ja veerand tundi hiljem alustame sissehäälestusega. 
 
Turvalises naiste väeringis loome oma argipäeva rohkem tasakaalu ja harmooniat. Teeme naisi toetavaid praktikaid, mille juurde kuuluvad ka erinevad hingamistehnikad, joogaharjutused ja pehmed meditatsioonid, aroomiteraapia, inspiratsioonikaardid ja vürtsitee. Õhtu lõpetame pika lõdvestusega, mille toel meil on mõnus ja kerge oma pere ja argiste toimetuste juurde naasta . 
 
♡ VÕTA KAASA ♡
Joogamatt/lambanahk, pleed või tekike lõpulõdvestuseks ja mugavad riided joogaks, kui soovid siis ka kõhtu paitavat ampsu, mida saame lõpuringis nautida.
Eelnev jooga või väeringis osalemise kogemus pole oluline. Oled oodatud, just nii nagu oled!
 
♡ OSALUSTASU ♡
10€ kord 
See loob tasakaalu kogu naisteringi programmile, teeb kehale pai ja toetab meie tegevust. Seepärast nimetame seda tihtipeale ka tasakaalupanuseks.
Tasumine sularahas kohapeal või pangaülekandega.

Ülekandeks vajalikud pangarekvisiidid
EGELT PÕHJALA EE107700771005882840
Selgitusse: "naistering Nõunis, osaleja nimi"
[lapsesõbralik: kuni poole aastastel beebidel on meiega hea koos olla ja al 12. eluaastast teismelised neiud on ka oodatud meiega ühinema]

♡ REGISTREERIMINE ♡
Osalemissoovist anna teada hiljemalt paar tundi enne naisteringi algust, mulle kirjutades või helistades: egeltpohjala@gmail.com / 58 161 378.
 
 
Ootan Sind!
Armastusega,

Egelt

♥  

Väeringid võivad rännata ka Sinu sünnipäevale või kuhu süda soovib :) Vaata lisainfot virtuaalsest tahvlist või kirjuta mulle egeltpohjala@gmail.com.