Tagasi iseendani 2016

Armas Naine!
Kutsume Sind kaasa ühele erilisele rännakule, läbi aastase elamuskursuse ja looduse loomuliku rütmi, ennast otsima ja leidma. Meie ühine rännutee tagasi Iseendani näeb välja nii, et kohtume kuu maagilises rütmis sellel aastal neljal korral. Alustame talvel oma tegelike vajaduste ja soovide mõtestamisega ja lõpetame sügisel tõeliselt vägeva IseOlemusliku peoga. Meie kohtumispaigaks on Järve Talu. Oma kauni looduse ja hubasusega on see paik just nagu meile loodud.
Iga nädalavahetuse juurde kuulub varahommikune vaikne aeg, sissehingamine ehk hommikujooga, hingele pai workshopid, Seva ehk isetu teenimine, ühiselt söögi valmistamine (taimne menüü teeb kindlasti meie kõhule pai!), intuitiivsed jalutuskäigud looduses, samuti pärastlõunane spaa ja maagilised vestlusõhtud. Sügav väljahingamine iga päeva lõpus aitab Sul päeva kergelt ära saata ja pehmelt magusasse unne suikuda. Koduteele anname Sulle igal korral kaasa toetava materjali, mille saad köita oma päevaraamatusse. Samuti on Sul vahepealsel ajal võimalus suhelda kõikide rännukaaslastega täpselt selleks loodud virtuaalses pesas.


Arvesta palun nii, et iga nädalavahetus algab reede õhtul kell 18 ja lõpetame ühiselt pühapäeval kell 15. Väike erinevus on suvises moodulis, kus me alustame täiskuu rütmiga koos juba neljapäeval ja lõpetame laupäeval.

◖Meie aastaring◗
Talv 5-7.veebruar "Minu elujoon on minu soovide ja unistuste lõuendiks." kuu loomine
Kevad 13-15. mai "Tunnen & hingan end vabaks. Mõte minu peas on seeme. Mina olen selle õis." poolkuu
Suvi 18-20. august "Sinu valguses leian oma väe. Sinu rütmis leian iseenda." täiskuu
Sügis 7-9. oktoober "Pühitsen Jumalannat endas. Tervitan küllust." vanakuu

Kogu kursuse osalustasu kärmele registreerijale on 300€, millest terve aasta ettemaks 75€ tuleb tasuda 15. jaanuariks 2016. See jääb ühtlasi Sinu viimase ehk sügisese mooduli makseks. Varajasele registreerujale on ühe nädalavahetuse hind 75€ ja tasumine toimub mooduli kaupa, osalise ettemaksuga. Hilisele linnukesele, kes liitub vahetult enne kursuse/mooduli algust on tasu 89€. 

Osalustasu sisaldab majutust, taimset hommiku-, lõuna- ja õhtusööki, kogu programmi ja materjale. Loodus ja naiste väering on Sulle kingituseks. *Transport ei ole hinnas, aga abistame selle ühist organiseerimist enne iga mooduli algust.
Meie ettevalmistus, korraldus ja läbiviimine baseerub 99% vabatahtliku panustamise printsiibil. Just seetõttu on meil võimalus ja rõõm pakkuda elamuskursust tavapärasest pisut hinnatundlikumale Naisele, kes tunneb vajadust sisemiseks rännakuks, kuid finantsilistel põhjustel erinevaid selletaolisi ettevõtmisi endale muidu lubada ei saaks. See on meie kingitus Sinule, armas Naine, kellele elu pole veel sobivat hetke ja võimalust pakkunud. Nüüd on see siin..

Registreerimine on avatud, ettemaksu tähtajaga lõppeb ka varajase linnukese hind.
Kui Sa tunned kutset, siis ära kaua mõtle! Kohti on ainult 12`le väekale naisele ja need täituvad kärmelt.
♥ anna enda osalemissoovist märku - egeltpohjala@gmail.com ♥

Soovime, et kingiksid endale selle ühenduse iseendaga,
armastusega
Maris, Kaari & Egelt


Maris Albert

Südamega naeratamine. Tugevasti kallistamine. Sügavalt hingamine. Ümbritseva märkamine. Uute põnevate maitsete ja elamuste nautimine. Maailmast ja inimestest vaimustumine. Joogatamine ja mediteerimine. Iseenda väe ja naiseliku olemuse avastamine. Hetkes õnnelik olemine. Need on suured-väikesed kogemused minu elus, mis on võimendunud peale hetke, mil Kundalini jooga mind 2010. aasta suvel ära võlus. Pool aastat pärast meie esmakohtumist sukeldusin ülepeakaela joogamaailma, läbides Prantsusmaal erakordse eneseavastusretke õpetajakoolituse näol. Mõni aasta hiljem lisandus minu teadmistepagasisse ka teadliku beebiootuse ja jooga-doula kursus, mis on olnud minu naiseks ja emaks kujunemise teekonna üks olulisemaid inspiratsiooniallikaid.

Olen põnevusega rännanud iseenda ja oma naiseliku väe avastamise radadel ning tunnen tänaseks siirast soovi jagada neid teadmisi ka Sinuga. Ootan silmade särades ja rõõmsa ärevusega meie kohtumist!


Kaari Reimand
Olen iluotsija, vabakutseline jumestaja ja kujunev rätsep. Valmistan meeleldi ehteid ning nõela-niidi ja puudripintsli kõrval võib mu näppude vahele näiteks ka liivapaber sattuda. Leian igale käesolevale projektile mõne teisegi lisaks. Armastan oma kätega luua ja naudin kogu loomisprotsessi. Üheks mu huviks ja väljundiks on ka stilistika ning kasutan alati võimalust, et mõni lugu seeläbi fotosse püüda. Need on jutustused, mis loodud läbi kõige mind kütkestava, ning millele on värvi andnud mitmed inimesed, kellega olen kohtunud. Seiklen läbi kogemuste, emotsioonide ja elu. Nautides, kohanedes ja seeläbi ennast tundma õppides. 

Egelt Põhjala
IseOlemise printsessina pakub mulle asendamatut rõõmu ahjusoe leib, varakevadine muru päkkade all, südame kõige siiramad väljendused valgel lehel, vestluskaaslase sügav pilk, .. kõik, mille täielikuks nautimiseks on vaja ise kohal olla. Mulle sobib kui elu on lihtne, ilma suurema kära ja lärmita. Kui hommikud on vaiksed, pisut udused ja salapärased. Ja kui minu aknalaua põllundus kasvab just seetõttu kiiremini, et ma kasvandikke igal hommikul oma väikse viisijupiga tervitan ning kõuts Bukoga neid eriti usinaid taimekesi elueliksiirina põske pistame. Kõik, mis on päris ja ehe sobib minule ja meie kolmeliikmelisele perele. Ma usun, et elu on niisama lihtne, kui lihtsad ja ehedad oskame olla ise. 
Meie aastase rännuteega täitub üks minu elu suurimaid unistusi - pakkuda iseendale ja teistele Naistele elumuutvat elamust! Aitäh Sulle, et minuga koos seda unistust reaalseks lood ♥

Ülekandeks vajalikud pangarekvisiidid
MTÜ IseOlemine  EE281010220246250222 (SEB)
selgitusse: elamuskursus "Tagasi iseendani 2016" , osaleja nimi, moodulitasu/aastatasu