22. november 2018

Inspiratsioonipostitus vol 1


Käisin hiljaaegu vägeval motivatsiooniboostil Mäetaguse mõisas. Huuh! See oli tõesti transformeeriv! Meie koolitaja - Viivika Vahi (Inspiratsiooni Instituut) suunas kahe päeva jooksul iseenda sisse vaatama ja seal (päriselt ka!) kaevama. Ma leidsin päris mitu musta auku, kuhu olin igasugu asju,tundeid ja olemisi lihtsalt ära kaotanud, ilma, et ma tegelikult ise seda kõike märganudki oleks. Ma olen südamest niii tänulik, et mul õnnestus ja võimaldati seal koolitusel osaleda.
Meie töö ei ole lihtsalt tegevus, mida kellast-kellani teha. Selle tegevuse taga on inimene. Ja kui inimese sisekliima ei ole tasakaalus, nõrgestab see tugevalt tegevuse tulemust. Mulle meeldiks siia veel lisada, et kõik, mida me oma elus loome (meie töö on meie looming!), läbi selle kiirgame oma sagedust ja peegeldame iseennast ja kui me oleme stressis ja motivatsioonipuuduses, ala-inspireeritud ja meil puudub eesmärgistatus, siis me ei kiirga läbi oma loomingu armastust ja headust, meie töö ei inspireeri kedagi ja sellel puudub jätkusuutlikus. Jah, masinavärki saab juhtida ka tuimalt ja emotsioonitult, aga see ei ole minu tee ja iseolemine.
Kui Sa tunned, et oled motivatsiooni kaotanud ja soovid olukorda lahendada siin ja praegu (mis on alati parim valik! tiksuv pomm ei ole lahendus ), siis siin sulle mõned võimalikud ideed, mida ma koolituselt üles noppisin:
Kuidas leida motivatsiooni?
- Pea meeles oma ideid ja eesmärke.
- Ole enesekindel!
- Tuleta meelde oma "Miks?"
- Venita/laienda oma mugavustsooni
- Ole positiivne!
- Vali oma toetajaskond
- Loo endale oma fookusmull
- Ole tänulik! (nt. rakenda tänulikkuse päevikut)
- Visualiseeri
- Mediteeri

Rohkem elu ja rõõmu ja iseolemist,
valikuid, mis teevad meie südamele pai ja kehale ka!

TODAY IS A HAPPY DAY 

@iseolemine

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Mis on Sinu mõtted?